Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pilný je pilný, ale za pět!

19. 05. 2017 17:15:50
" V zemi panuje legislativní moc, musíme prosazovat rozumné zákony," prohlásil pan Pilný,předseda sněmovního hospodářského výboru ČR před lety v poslanecké sněmovně.A nyní bude mít na pět měsíců, rebel, "babišovo mocenské hnízdo!"

Ministerstvo financí obsazuje, na žádost Vicepremiéra Babiše. První navrhovaná kandidátka A. Schillerová, jejíž znalosti a schopnosti byla terčem politické opozice, ale i koaličních partnerů. JE ZAUJATÁ! Neprošla přes pomyslné politicko-machinační praktiky p.Sobotky, který prošel jen školkami a sestrojil 50 stránkový myšlenkový elaborát, plzeňské vysoké školky. A víme, že nebyl jediný, správný občan a "právník!"

Nového ministra, hned tak nerozkliknete na internetu, po vystudování ČVUT od r.1972 až do r.1992. Za to po roce už titulů z hlediska pracovního zařazení má slušnou řádků. Poslanec Pilný byl zakladatelem MIcrosoftu, generálním ředitelem, prezidentem, předsedou představenstva, ředitel, společník konzultant, , člen dozorčí rady ve společnosti " Pracujme chytřeji," investor v okopírovaném tv pořadu ze zahraničí Den D, spisovatel, blogař...Kdo se potom může divit, že pan Pilný byl políben neotřelou múzou hnutím ANO v roce 2014, aby v ní dostal titul, rebela, kverulanta - notorického stěžovatele a nespokojence, co volí ostřejší slova. JE NAZUJATÝ! Nebo jde o komplot?! Viz výrok nejznámějšího mediátora sněmovny p. Kalouska, tvrdí li o všech z hnutí ANO o zaujatosti. Nebo článek W. Bucherta v roce 2015 o stoupající politické moci hnutí Ano. V něm dále upozorňuje i na koaliční spojení s politickou stranou ČSSD. Volně řečeno, černého Petra si dobrovolně dala, tato bafuňářská strana, sama! Chtěla za každou cenu vládnout, po pádu hloupých a arogantních " pravicových politiků z ODS!" De facto, jejich lid, pro které obě strany demokraticky STÁLE pracují, byli jen mrtvé duše pánové a paní Masaryk 5000 Kč, Destinová 2000 Kč, Palacký 1000 Kč, Němcová 500 Kč, Komenský 200 Kč, Karel IV. 100 Kč. Prostinká duše zírá, inteligence se směje a ostatní mávají klíči, agitují a manifestují z ulic, aby ve volbách na poslední chvíli zase svobodně volili. Koho, proč a vím či nevím!? Použít vajíčka nebo dorty?

Vždyť, dějinné události ve Světě z pohledu minulosti do budoucnosti, přes přítomnost jsou až kajícně zarážející svou retardovanou opakovatelností. Nedostatek rozumu je stále markantně rigidní mezi občany. Jde o úhly pohledů s fakty, např. geografickými lze proniknout do problému, nechceme li jen slovně plácat nesmysli. Zřejmě se spirálou vývoje státu, nelze očekávat pozitivní změnu. Mohu být označen za pesimistu...myslím tedy jsem, mohu oponovat.

Dnes čéesádníci v čele se zmateným bratrem, premiérem Sobotkou - má údajně 34 poradců, se řídí heslem dalšího bratra z Ruska, vojevůdce Kutuzova (18. až začátek 19. století ), cituji: "My Napoleona neporazíme. My ho obelstíme," Mnou přeloženo." My Babiše neporazíme.My ho obelstíme!" Dnešní politici nepotřebují doslovně fyzicky zbraně v boji o moc, ale stačí jim dobře namířené a načasované informace na svém území přes media! Ne nadarmo naše politické machinace bude řešit Evropská Unie! Ať už pravdivé či nepravdivé. Kdo je vyrábí v Česku? Podle p.Babiše, ministr vnitra Chovanec za ČSSD. Potažmo šedá eminence všehošustění v ČR a všehoodporu v rámci EU.

Hnutí Ano mělo hesla: Bude líp, Nejsme jako politici-makáme, Aby se za nás děti nestyděli...a vidíme, že odborníci a neodborníci ve vládách až do dnešní doby, řešili, slibovali. Přitom máme nejdražší volání v Evropě, nejdráže a nejpomaleji stavíme dálnice, nedořešené zdravotnictví, školství..... Ve školství kde nyní roste obrovská kauza s dotacemi do sportovních svazů, tedy ze státní pokladny šly peníze na Ministerstvo školství, kde p. Kratochvílová, osobní přítelkyně, právničky a šéfové rezortu Valachové s šéfem fotbalu Peltou se dali dohromady a chtěli finanční toky - stále nejsou pod kontrolou, rozdělovat podle sebe. Mocní, hloupý, nepoučitelný, nadřazení NAD provádějícími platnými zákony, AMORÁLNÍ ...na svých výsostných postech?! Rozuměj, kdo je kámoš a spolupracuje, " dostane všimné ," Udrží mě u moci! A opačně? Je blbý protože vzdoruje a chová se slušněji!!! Nemá podle ministerstva, právní nárok! Kde vymáhat a dodržovat právo? Když její zákonodárci a vykonavatelé ve vlastním státě, jej neustále z osobních důvodů porušují a přitom prochází ÚDAJNĚ SÍTEM, konkurzů!?

To neustálé omílání kolem kauz p.Babiše, přes media je staré jako lidstvo samé. Jde o volební divadlo, aby se zakryla podstata problémů a nic se nemuselo řešit. A vyhraje li ČSSD volby, tak se těšme na další placené divadelní představení z našich kapes. Kde jejich hlavním cílem bude, chtít vše ututlat a ututlávat až do ztracena tak, že se spojí už i s čertem a budou se chovat jako hloupá Káča, co chtěla ženicha. A ONI jen trochu moc a peníze. Viz jejich nedořešená kauza o Lidový dům - sídlo ČSSD, neboli DRUHÉ Čapí hnízdo ve středu Prahy v ceně 337 milionů Korun, podle pravomocného rozsudku. A co vím je stále v exekuci.

Autor: Nikola Štefan | pátek 19.5.2017 17:15 | karma článku: 34.68 | přečteno: 4071x

Další články blogera

Nikola Štefan

Komu slouží ODS a ČSSD?

Jsi tím, co jíš! Je známý výrok indického právníka a politika M. Gándhího. A co jí čeští politici? Lze se domnívat, že jde o stravu bohatou na tuky s pivem. Alkohol s tučně lacinější stravou dělá divy s rozumem, postavou a vztahy.

3.11.2017 v 12:30 | Karma článku: 29.10 | Přečteno: 1310 | Diskuse

Nikola Štefan

Žáček Sobotka po volbách 2017

Kdo sleduje nyní povolební výsledky na kanálech televizí a slyší i vidí povolební stanoviska, věří v lepší poměry v našem státě, mající tendenci mírného zlepšení. Voliči ČSSD přestali věřit své straně a odešli do hnutí Ano.

21.10.2017 v 19:49 | Karma článku: 30.86 | Přečteno: 2038 | Diskuse

Nikola Štefan

Reinkarnace Vaška na Jardu ve volbách 2017

Babiš by bez STB skončil v kotelně, napsal investigativní sběrač informací, známý novinář na internetu. Z dějin ČR víme, že z ní vyšel novinář, ministr zahraničí Dienstbier! Včasné a mile zavádějící pátrání pro nerozhodné voliče!

20.10.2017 v 9:26 | Karma článku: 10.80 | Přečteno: 581 | Diskuse

Nikola Štefan

Kdo je Rom?

Dnešní titulky na MFDnes zabodovaly svým dalším výkřikem o ničem. Redaktor Janoušek zkopíroval diletantsky řešené a omílané dlouhodobé téma o " cizincích " co se narodili v Československu či Česku s platnými občanskými průkazy!

8.9.2017 v 13:06 | Karma článku: 27.05 | Přečteno: 1392 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Ábelovský

Geniální tah - vážně nám chtějí z "Ruska" nakukat, že vše je čirá náhoda?

... návštěva prezidenta Miloše Zemana v Rusku a článek na webu ruské armádní televize Zvezda o tom, že bychom měli být za okupaci v roce 68 ́ vlastně vděční! Je to snad pravda, nebo jen pouhá fraška?!

24.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Miroslav Václavek

Šok, víme první – Miloš Zeman věnoval Karlovy Vary Rusku!

Jak všichni dobře víme, pan prezident před několika dny odcestoval na cestu do Ruska, kam jej pozval Vladimír Putin, s kterým se osobně zná, jakožto se svým řídícím důstojníkem z Drážďan.

24.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Karel Januška

Republika pod novou vládou

Podle chování ministrů spravedlnosti dvou nejsilnějších stran a podle chování předsedů těchto stran, lze téměř s jistotou předpovědět, že republika bude i nadále trochu reformovaným totalitním státem.

24.11.2017 v 4:29 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 71 | Diskuse

Dalibor Bartoš

Robotizace ještě jednou

Již několikrát jsme psal o robotizaci a jak nás zasáhne a že to bude poměrně brzo. A asi to bude rychleji než jsem odhadoval. Domníval jsem se, že to potrvá minimálně 20 let spíše 30 let. Dnes to vidím poněkud jinak. Robotizace

23.11.2017 v 22:27 | Karma článku: 3.67 | Přečteno: 145 | Diskuse

Jiří Dohnal

Pravda o 17. listopadu podle hradu

Podle dobrých zdrojů z hradu je mediálně propagovaný výklad událostí 17. listopadu značně pomýlený. Pojďme uvést na pravou míru několik základních omylů, které se znovu a znovu každý rok tradují:

23.11.2017 v 21:13 | Karma článku: 16.04 | Přečteno: 363 | Diskuse
Počet článků 127 Celková karma 23.59 Průměrná čtenost 1319

Narodil jsem se v ČSSR a jsem na fotu v  před starobním důchodovém věku,neboť neustále řeším složitý výrok..."sudkulatý ristupije tu je kára,ten to ryje." Nesmrtelnost chrousta, rigiditu octomilky či výrobu zlata z čehokoliv, jako al-kjemik ( slovo vzniklo v Egyptě)už není můj šálek kávy.A co řešíš ty blízký a vzdálený občane/ko a podepisuješ a rozhoduješ se skoro celý život, pod co a pro koho?! Víš to určitě?!Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.